.

.

350 парови трговија на големо 3d трепките лажни трепки добавувачи

350 парови трговија на големо 3d трепките лажни трепки добавувачи

DEN 22920.00
DEN 21774.00
Количината на стоката
Тековен

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Испорака
1.5-1mm должина разлики предизвикуваат тоа е пресечено со рака.
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ве молиме овозможи 1-2mm разлики поради прирачник за мерење
Како да се користи
Внимателно отстранете трепките од случајот со помош на пинцета
Споредете лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширина
Додадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памук
Држете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок
Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природни
Плаќање
1. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.

Детални карактеристики

Должина:
14mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Количина:
350 парови
Бренд Име:
SHIDISHANGPIN
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Памук Труп
Големина:
9-14mm
Број На Модел На:
3D01-1
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Име:
лажни трепки
Тип:
лажно-трепки-снабдувач
Употреба:
Шминка
Функција:
Wispies трепките

Слични производи