.

.

50packs Гел за Око Подлога За Трепки Продолжетоци Сребро Хартија Закрпи Hydrogel Eyelash Под Силикони Око Подлога Eyelash Продолжување Влошки

50packs Гел за Око Подлога За Трепки Продолжетоци Сребро Хартија Закрпи Hydrogel Eyelash Под Силикони Око Подлога Eyelash Продолжување

DEN 2961.60
DEN 2369.00
Количината на стоката
Тековен


Погоден за професионална употреба и лична употреба
Најдобар Квалитет Око Печ, мазна површина, lint
3 D Силиконски Гел за Око Печ, Lint-бесплатно, Супер тенок, за eyelash проширување,
Оваа lint слободни гел за Око Влошки кој е идеален тип за professionalist користење за време на eyelash продолжување
Тоа е совршен тип кои ги покриваат сите под трепките кои го прават вашиот работи побрзо и почисто. За вашето задоволство и коментари се многу важни за нас. Ако имате било какви посебни барања за декларација, ве молиме да ни остават имајте на ум кога ќе го поставите цел. не се отвори спорот. Ако сте веледрогерија,ве молиме да бидат слободни да контакт со Trade Manager или е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 деловни часа(освен одмор). Ако не сте задоволни со производот,ви ветувам дека ќе може да се врати оваа точка за која било причина, откако ќе го купите. Ако пакетот не може да биде донесено поради купувачи причина (вклучувајќи ги одбива да го потпише), купувачот треба да дозволат сите дополнителни трошоци.Можете да одберете превозот метод што треба.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Повратни Информации Важно!!! Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрални или Негативни повратни информации, ние ќе го решат проблемот веднаш.
Услуга Guider
П : Дали ви се нудат се откажат превозот услуга?
A : Да, ние нудиме капка превозот услуга. Се надевам дека ќе може да ни даде пет ѕвезди и пофалби . ^_^
Количина : 50 пакети
100% Задоволство Гаранција
Како нашите ценети купувачи, ако сте задоволни со производот, ние сме несреќни.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Количина:
50pack
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
0.5-1cm
Лажни Трепки Стил:
Други
Лажни Eyelashe Тип:
Долниот Удари Со Камшик
Број На Модел На:
3d силикони
Бренд Име:
myaokue-up
Големина:
4pcs/2pair/ pack
Пакет:
запечатени ќеси
Материјал:
Силикони
Обликот:
Банана форма
боја:
бел филм
Големина:
5.29*1.51cm

Слични производи