.

.

Iphone безбедност на екранот стојат мобилен телефон аларм носителот паметен телефон дисплеј анти-кражба систем за andriod apple продавница на мало

Iphone безбедност на екранот стојат мобилен телефон аларм носителот паметен телефон дисплеј анти-кражба систем за andriod apple

DEN 1819.20
DEN 1474.00
Количината на стоката
Тековен


Телефон за безбедност на мирување,Телефонот за безбедност на екранот,Мобилен телефон безбедност кабел,Телефон за безбедност кабел,Телефонски систем за безбедност, Мобилен телефон безбедност аларм,Телефон за безбедност на синџирот,Мобилен телефон,Безбедност дисплеј аларм,Мобилен телефон безбедност стојат,Мобилен телефон безбедност стојат црна,Мобилен телефон за безбедност на дисплејот,екранот стојат,Акрилик телефонскиот дисплеј,Мобилен телефон дисплеј,безбедност,Мобилен телефон екранот стојат,Мобилен телефон дисплеј багажник,Акрилик мобилен телефон екранот стојат,Телефонскиот дисплеј аларм држачот за Мобилен телефон дисплеј држачот за безбедност аларм систем,Мобилен телефон аларм,Телефон дисплеј аларм носител на Burglar аларм за безбедност на кина,Телефон за безбедност,Телефон заклучување безбедност,Мобилен телефон безбедност,Мобилен телефон безбедност,Телефон за безбедност кабел, Мобилен телефон за безбедност на екранот,Мобилен телефон безбедност аларм,Таблет и телефон систем за безбедност,Мобилен телефон дисплеј безбедност,Безбедност gsm телефон аларм систем,Мобилен телефон стојат алармот,Burglar аларм мобилен телефон,Burglar аларм за безбедност,Дисплеј Безбедност, Таблет Безбедносни Уреди, Губење Превенција, Анти-Кражба Аларми, Сигурно ќе ви се прикаже, Висок Кражба Стока, заштита на електронските уреди,да ги Електроника безбедност, мало безбедносни уреди, анти-кражба на екранот, мало стока за безбедност,Висока Кражба Безбедност Уред, Таблети, паметни телефони и мало безбедност, точка-на-продажба, сензори,Дисплеј Безбедност Стои,мало стока,продавница за безбедност
Функција
· Повеќе сензори за безбедност
· Поддршка на уредот полнење & алармот
· Вградена литиум батерија
· >100d B аларм волумен
· Поддршка на безжичниот далечински управувач
· Универзална екранот, За различни бренд телефон · Сигурен механички дизајн,Заштитени полнење кабел конектори, Намалување на лажни аларм Алармантно кога : ·Unpluging или cuting телефон полнење кабел ·Отстранување на телефонот од сензорот ·Unpluging или намали смисла кабел ·Отстранување или љубопитните објект од дното
Пакување листа
Iphone безбедност на екранот стојат мобилен телефон аларм носителот паметен телефон дисплеј анти-кражба систем за andriod apple продавница на мало
1.

Детални карактеристики

боја:
Со Andriod Кабел, Со Apple За Кабел, Со Тип-C Кабел
Бренд Име:
HeyShow
Број На Модел На:
PSD047
Производот:
Iphone безбедност на екранот стојат мобилен телефон аларм носителот паметен телефон дис
Материјал:
ABS+PC
Телефон за безбедност стојат големина:
19x95x76mm
Заклучување на начин:
Инфраред заклучи/отклучи
Iphone аларм систем боја:
Бела како слика покажа
Функција:
Батерија+Авто-Полнење+Безжични контрола+Аларм+22 labels
Употреба:
Паметен телефон дисплеј носителот
decibel:
>100dB
Екранот стои Логото:
Може да се прилагоди
Компатибилен:
Алармот се залагаме за сите брендови на мобилни телефони

Слични производи