.

.

Слободен брод 0~30VDC Дожд и снег Предавателот сензор за Дожд откривање сензор RS485+Switch тип нормално отворен со топлински сензор

Слободен брод 0~30VDC Дожд и снег Предавателот сензор за Дожд откривање сензор RS485+Switch тип нормално отворен со топлински

DEN 2904.00
DEN 2730.00
Количината на стоката
Тековен

Секој увоз на Даноците не се вклучени во превозот надомест, купувачи се одговорни за царинските давачки кога тоа се случило .Ако сеуште имате било какви прашања за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас слободно . повеќе quanity ве молиме контактирајте ме за да добиете специјален попуст ! посакуваме да имате пријатен шопинг .Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банка.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги .
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
1. Може да се широко се користат во животната средина, емисиите на стакленички, aquaculture, градежништво, градежни објекти, како што се постоењето на дожд и снег квалитативни мерења на локации, безбеден и сигурен, прекрасен изглед, лесно за инсталација.) и пост сервис се дадени за превозот. Работно време : (UTC+8) 8 : 45-12 : 00 часот; 13 : 00-22 : 00 часот . Услуга на светот,на Големо ,на мало, се откажат од превозот , Прилагодено за поддршка. Купувачите треба да се обрне на товарни назад во Кина, ако проблеми твое .Било какво барање за да се добие надоместок ,ве молиме да ги испратите назад предмети назад кон нас.Добредојдовте на Winwin ,
Ние нудиме на ПХБ,PCB монтажа,сите вид на компоненти(LRC и сите делови што треба ), SMT Матрицата , Модули,електронски Кабли,customzied Сензори .Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
Дожд и снег Предавателот сензор
Материјал:
Мешавина
is_customized:
Yes
Излез:
Дигитален Сензор
Бренд Име:
custom-souring
Тип:
Biosensor

Слични производи