.

.

Слободен испорака на 10~30VDC Дожд и снег Предавателот сензор за Дожд откривање сензор Switch тип нормално отворен IP68 НЕ Предавателот

Слободен испорака на 10~30VDC Дожд и снег Предавателот сензор за Дожд откривање сензор Switch тип нормално отворен IP68 НЕ Предавателот

DEN 1944.00
DEN 1827.00
Количината на стоката
Тековен


КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
1.Се чувствуваат слободни да контакт со нас
.
Напојување : 10 ~ 30 V повратен сигнал : Реле нормално отворен контакт Предавателот коло температурата на работа : -20 C ~ +60 C Параметар конфигурација : software settings Греење започнете амбиентална температура : ( овој линк без греење функција , pls пребарување друг модел во нашата продавница ,ви благодариме ) Максимална греење температура : 40 C (стандардно) Излез реле со капацитет : 250 VAC 1А / 30 VDC 1А дожд и снег сензор е квалитативно мерење уред дека мерките без разлика дали се на отворено или во природа е raining или snowfall. 3-7 Days ќе се дојде до вашиот дом од Експрес испорака
Пост услуга како што е Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail ,Сингапур пост, Хонгконг Пост Воздух Mail достигне повеќето земји во рамките 15-45 работни дена,
Некои дестинација и други фактори може да потрае и до 60 дена.
ПОВРАТНИ информации
1. Работно време : (UTC+8) 8 : 45-12 : 00 часот; 13 : 00-22 : 00 часот .Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или нашите предмети или услуга , ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да остави негативни повратни информации .
ПРЕВОЗОТ
1.Било какво барање за да се добие надоместок ,ве молиме да ги испратите назад предмети назад кон нас.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите . Водоотпорен штекер дизајн, употреба на високо-квалитетна водоотпорен дизајн, лесен за употреба, погоден за различни груби сајт средина
Услуга На Клиентите
ПЛАЌАЊЕ
1.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
дожд откривање сензор
Материјал:
Мешавина
is_customized:
Yes
Излез:
Дигитален Сензор
Бренд Име:
custom-souring
Тип:
Biosensor

Слични производи