.

.

Гас откривање модул MQ-2 MQ-3 MQ-4 MQ-5 MQ-6 MQ-7 MQ-8 MQ-9 MQ-135 секој од нив 1pcs вкупно 9pcs сензор за Полнење

Гас откривање модул MQ-2 MQ-3 MQ-4 MQ-5 MQ-6 MQ-7 MQ-8 MQ-9 MQ-135 секој од нив 1pcs вкупно 9pcs сензор за Полнење

DEN 729.60
Количината на стоката
Тековен


Гас откривање модул MQ-2 MQ-3 MQ-4 MQ-5 MQ-6 MQ-7 MQ-8 MQ-9 MQ-135 секој од нив 1pcs вкупно 9pcs сензор за Полнење 1 XMQ-2 1 XMQ-3 1 XMQ-4 1 XMQ-5 1 XMQ-6 1 XMQ-7 1 XMQ-8 1 XMQ-9 1 XMQ-135 Aliexpress Стандард Превозот , Кина Пост Воздух Mail : 15-50 работни дена да повеќето земји
Руски Авион : 15-50 работни дена да Русија,Украина
EMS,DHL,FEDEX : 3-15 работни дена
Sun You Економски Воздух Mail ,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,Yanwen Економски Воздух Mail ,4 PX Сингапур Пост НП Pro : 25-90 работни дена( не може да се следи )
Тоа е Купувачот одговорност да ги сноси увоз даноци
Ако сте од Русија, ве молиме наведете вашето име и презиме
Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно пред цел

Детални карактеристики

Бренд Име:
ARTOU
Излез:
Аналогни Сензор
Тип:
гас сензор
Материјал:
Мешавина

Слични производи