.

.

Класичен Цинк Легура Шах Парчиња дрво жито табла Шах Отворено слободно време за забава златна Висок Квалитет Шах на qenueson

Класичен Цинк Легура Шах Парчиња дрво жито табла Шах Отворено слободно време за забава златна Висок Квалитет Шах на qenueson

DEN 4487.04
DEN 2916.00
Количината на стоката
Тековен

Тоа изгледа едноставна и елегантна, насликани декорација боја шарени, lifelike.
Ако не сте го добиле вашиот пратката во 30 дена по плаќањето, ве молиме
контактирајте со нас, Ние ќе ги пратите на превозот и да се вратам на што ПОБРЗО!!!
повратни информации
Ние зависи од нашите Aliexpress углед и задоволство на клиентите да
се успее. Ние ќе го организира превозот
Во потрага по некои детали.
Ако не сте задоволни со производот или услугата, ве молиме контактирајте ме
и не ни даваат негативни или природни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да
ви даде satisfiactory решение.
Услуга :
начин на плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ(alipay).Процеси се врши рачно, фина изработка, уникатен технологија.
Ние само брод да се потврди цел адреса. Освен некои оддалечена област. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот
адресата е точно кога ќе се направи исплата.81 инчен) *3cm(1.
Класичен Цинк Легура Шах Парчиња дрво жито табла Шах Отворено слободно време за забава златна Висок Квалитет Шах qenueson
Карактеристики :
Тоа е многу добар Дар.
Ве молиме да направи плаќање по купувањето.18 инчен)
Парче висина:Кралот максимална : 67mm Задните максимална : 57mm Како висока : 52mm Коњ висина : 48mm Автомобил : Висок 40mm Војници : 37mm
Забелешка : ве Молам, разберете, ви благодариме!Бидејќи мерењето причини, всушност, го имаш мала грешка. Ве молиме да се разбере, ви благодариме! Уживајте во вашата игра~.81 инчен) *30cm(11.
превозот
Во Светот Превозот.

Детални карактеристики

Тип:
Дама & Шах
Пакување:
Кутија
Наставата Режим:
Книгата
is_customized:
Yes
Возраст:
>5 Години
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
YL00506
Бренд Име:
qenueson
одборот материјал:
Дрво
Одбор Големина:
11.81*11.81*1.18 инч

Слични производи