.

.

Бесплатен превозот линеарна вратило 3d печатач 2pc 6mm 8мм 10мм 12mm 16mm 8x400 8 x 400mm Цилиндар Лагер Железнички Линеарна Вратило оска cnc делови

Бесплатен превозот линеарна вратило 3d печатач 2pc 6mm 8мм 10мм 12mm 16mm 8x400 8 x 400mm Цилиндар Лагер Железнички Линеарна

DEN 168.00
Количината на стоката
Тековен

Ако нешто е незадоволителен, ве молиме да бидат слободни да контакт tosolve проблемот. Дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност. тогаш Следна цел ќе Добие екстра 3% попуст !! Како да се добие екстра 3% попуст 2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе бидат одговорни за resending ќе нови предмети. Ве молиме да ни остават Пет-Ѕвезда possiblefeedback. Ние брод во светот, и ние брод од страна на Кина Пост, Хонгконг Пост, DHL, UPS-от, EMS, Fdexe, ТНТ. Имаме 1 година гаранција за сите производи, доколку постои било каков проблем со производот, cotnact со нас во секое време. Ние прифаќаме Alipay, запад Унија, TT. Ние ќе ви помогнат да се реши тоа. Купувачот треба да се плати се врати превозот, ве Молиме да се чувствуваат слободни да contactus прво, пред вас би сакал да се врати. Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Помалку од 0,5% на кеси понекогаш може да се изгуби, но ве молам, не грижете се за тоа. Вратите ќе бидат понудени ако акциите не се достапни во 2. Времето за испорака зависи од дестинацијата и Начинот на Достава и други фактори, тоа може да трае до повеќе денови. Тоа е наше задоволство да се поправи тоа. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка. Нашата цена не вклучува никаква царина или данок на пратката. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена откако ќе го добие.

Детални карактеристики

Должина:
2PCS 100MM, 2PCS 200MM, 2PCS 300MM, 2PCS 400MM, 2PCS 500MM, 2PCS 600MM
Дијаметар:
Д-6MM, Д-8ММ, Д-10ММ, Д-12MM, Д-16MM
Бренд Име:
HANPOSE
Број На Модел На:
HP-WCS6/8/10/12/16
Материјал:
Челик
Капацитет На Моторот:
-
Премази:
Хром
Структура:
-

Слични производи