.

.

Дувачкиот Hexangular Бар Род Одделение на ASTM C28000 CuZn40 CZ109 C2800 H59 H62 Барови Вратило Стап Cu DIY Материјал Мувла CNC Шест Агол

Дувачкиот Hexangular Бар Род Одделение на ASTM C28000 CuZn40 CZ109 C2800 H59 H62 Барови Вратило Стап Cu DIY Материјал Мувла CNC

DEN 604.80
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Дијаметар:
Материјал:
Дувачкиот
Број На Модел На:
BrassBar-6
Структура:
Црв
Премази:
No
Din:
CuZn40
BS:
CZ109
JIS:
C2800
Кина:
H59

Слични производи