.

.

ZOKOL имајќи 20TAC47 2RZ P4 Универзална појавување 20TAC47BSUC10PN7B(P4) Топката Завртка Поддршка Топката Имајќи 20*47*15mm

ZOKOL имајќи 20TAC47 2RZ P4 Универзална појавување 20TAC47BSUC10PN7B(P4) Топката Завртка Поддршка Топката Имајќи 20*47*15mm

DEN 1499.04
DEN 1139.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Број На Модел На:
20TAC47-2RZ/P4.Универзална појавување
Бренд Име:
ZOKOL
Капацитет На Моторот:
20TAC47-2RZ/P4.Универзална појавување
Површина Грубост:
Ра 0.8
Структура:
аголна контакт топката имајќи
Премази:
Масло
Материјал:
Гугл лого(GCr15)
Големина:
20*47*15mm

Слични производи