.

.

2 ПАРЧИЊА SK35 SH35A 35mm линеарна железнички вратило поддршка блок за cnc линеарна слајд имајќи водич cnc делови

2 ПАРЧИЊА SK35 SH35A 35mm линеарна железнички вратило поддршка блок за cnc линеарна слајд имајќи водич cnc делови

DEN 573.60
Количината на стоката
Тековен


Тип : линеарен вратило поддршка на сите
Број на модел : SK35 SH35
Внатре дијаметар : 35m
Пакет содржина : 2 парчиња SK35
Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Данок На Увоз
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! (Ве молиме оставете порака!)
Feed врати
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да!.

Детални карактеристики

Дијаметар:
35mm
Бренд Име:
AXK
Материјал:
Алуминиум
Премази:
никел
Број На Модел На:
SK35
Капацитет На Моторот:
SH35A
Структура:
35mm
Употреба:
за Линеарна железнички вратило cnc slide упатство делови

Слични производи