.

.

Нови 12 компјутери / многу SHF8 8мм Линеарна Линеарна Вратило Поддршка Железнички Поддршка CNC Делови XYZ

Нови 12 компјутери / многу SHF8 8мм Линеарна Линеарна Вратило Поддршка Железнички Поддршка CNC Делови XYZ

DEN 649.44
Количината на стоката
Тековен

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да!.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.
Број на модел : SHF8
Внатре дијаметар : 8mm
Пакет Содржина : 12pcs SHF8
Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Данок На Увоз
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! (Ве молиме оставете порака!)
Feed врати
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.

Детални карактеристики

Бренд Име:
AXK
Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
SHF8
Капацитет На Моторот:
Никој
Површина Грубост:
Ра 0.4
Премази:
chromed
Структура:
Линеарни Имајќи

Слични производи