.

.

10pcs/Многу F6901ZZ F6901 ZZ 12x24x6mm Страната Тенок Ѕид Длабоко Ритам Топката Имајќи

10pcs/Многу F6901ZZ F6901 ZZ 12x24x6mm Страната Тенок Ѕид Длабоко Ритам Топката Имајќи

DEN 396.00
DEN 376.00
Количината на стоката
Тековен

Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.Опис :
F6901 ZZ F6901 ZZ 12x24x6mm Страната Тенок Ѕид Длабоко Ритам Топката Имајќи
Модел : F6901 ZZ
Количина : 10pcs (ID)12mm x (OD)24mm x (дебелина)6mm Најчесто се користи за РК МОДЕЛИ, Електрични Мотори, HVAC, Автомобилската, Индустриски Апликации и многу повеќе.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
F6901ZZ
Материјал:
Челик
Капацитет На Моторот:
Други

Слични производи