.

.

ZOKOL имајќи SIL14T/К PHSAL14 Женски Навој Левата рака тема Род Крајот имајќи M14*2.0 mm

ZOKOL имајќи SIL14T/К PHSAL14 Женски Навој Левата рака тема Род Крајот имајќи M14*2.0 mm

DEN 129.60
DEN 98.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Капацитет На Моторот:
M14*2.0 mm
Број На Модел На:
SIL14T/К Женски Навој Левата рака нишка
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Масло
Структура:
род крајот имајќи
Материјал:
GCr15 Имајќи Челик
Тема * Теренот:
M14*2.0 mm

Слични производи