.

.

30pcs/Многу F6802ZZ F6802 ZZ 15x24x5mm Страната Тенок Ѕид Длабоко Ритам Топката Имајќи

30pcs/Многу F6802ZZ F6802 ZZ 15x24x5mm Страната Тенок Ѕид Длабоко Ритам Топката Имајќи

DEN 945.12
DEN 898.00
Количината на стоката
Тековен

А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика. Негативни повратни информации не реши ништо.
Ви благодариме И среќно!
. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Вашето задоволство е многу важен за нас. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформанси
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. answer : ___________________________ Note : Бразил /Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
F6802ZZ
Материјал:
Челик
Капацитет На Моторот:
Други

Слични производи