.

.

ZOKOL имајќи SIL30T/К PHSAL30 Женски Навој Левата рака тема Род Крајот имајќи M30*2mm

ZOKOL имајќи SIL30T/К PHSAL30 Женски Навој Левата рака тема Род Крајот имајќи M30*2mm

DEN 766.56
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Капацитет На Моторот:
M30*2mm
Број На Модел На:
SIL30T/К Женски Навој Левата рака нишка
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Масло
Структура:
род крајот имајќи
Материјал:
GCr15 Имајќи Челик
Тема * Теренот:
M30*2mm

Слични производи