.

.

30pcs/Многу F699ZZ F699 ZZ 9x20x6mm Страната Имајќи Длабока Ритам Топката Имајќи Мини Топката Имајќи

30pcs/Многу F699ZZ F699 ZZ 9x20x6mm Страната Имајќи Длабока Ритам Топката Имајќи Мини Топката Имајќи

DEN 868.80
DEN 826.00
Количината на стоката
Тековен


Ви благодариме И среќно!
. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Па се чувствуваат слободни да контакт. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Вашето задоволство е многу важен за нас. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате. answer : ___________________________ Note : Бразил /Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.Опис :
F699 ZZ F699 ZZ 9x20x6mm Страната Имајќи Длабока Ритам Топката Имајќи Мини Топката Имајќи
Модел : F699 ZZ
Количина : 30pcs (ID)x 9mm (OD)x 20mm (дебелина)6 мм Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформанси
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
F699ZZ
Материјал:
Челик
Капацитет На Моторот:
Други

Слични производи