.

.

30pcs/Многу F686ZZ F686 ZZ 6x13x5mm Страната Имајќи Тенок Ѕид Длабоко Ритам Топката Имајќи Мини Топката Имајќи

30pcs/Многу F686ZZ F686 ZZ 6x13x5mm Страната Имајќи Тенок Ѕид Длабоко Ритам Топката Имајќи Мини Топката Имајќи

DEN 515.04
DEN 489.00
Количината на стоката
Тековен

И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Па се чувствуваат слободни да контакт.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.
Ви благодариме И среќно!
. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформанси
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. answer : ___________________________ Note : Бразил /Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V.

Детални карактеристики

Материјал:
Челик
Број На Модел На:
F686ZZ
Капацитет На Моторот:
Други

Слични производи