.

.

ZOKOL имајќи SI20T/К PHSA20 Женски Навој Десен тема Род Крајот имајќи M20*1.5 mm

ZOKOL имајќи SI20T/К PHSA20 Женски Навој Десен тема Род Крајот имајќи M20*1.5 mm

DEN 272.64
DEN 207.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Капацитет На Моторот:
M20*1.5 mm
Број На Модел На:
SI20T/К Женски Навој Десен нишка
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Масло
Структура:
род крајот имајќи
Материјал:
GCr15 Имајќи Челик
Тема * Теренот:
M20*1.5 mm

Слични производи