.

.

ZOKOL имајќи SIL16T/L PHSAL16 парична Казна тема Женски Навој Левата рака тема Род Крајот имајќи М16.*1.5 mm

ZOKOL имајќи SIL16T/L PHSAL16 парична Казна тема Женски Навој Левата рака тема Род Крајот имајќи М16.*1.5 mm

DEN 163.68
DEN 124.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Капацитет На Моторот:
М16.*1.5 mm
Број На Модел На:
SIL16T/L парична Казна тема Женски Навој Левата рака нишка
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Масло
Структура:
род крајот имајќи
Материјал:
GCr15 Имајќи Челик
Тема * Теренот:
М16.*1.5 mm

Слични производи