.

.

30pcs/Многу F698ZZ F698 ZZ 8x19x6mm Страната Имајќи Длабока Ритам Топката Имајќи Мини Топката Имајќи

30pcs/Многу F698ZZ F698 ZZ 8x19x6mm Страната Имајќи Длабока Ритам Топката Имајќи Мини Топката Имајќи

DEN 696.96
DEN 662.00
Количината на стоката
Тековен

Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети.Опис :
F698 ZZ F698 ZZ 8x19x6mm Страната Имајќи Длабока Ритам Топката Имајќи Мини Топката Имајќи
Модел : F698 ZZ
Количина : 30pcs (ID)8мм х (OD)19mm x (дебелина)6 мм Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформанси
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Вашето задоволство е многу важен за нас. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.

Детални карактеристики

Материјал:
Челик
Број На Модел На:
F698ZZ
Капацитет На Моторот:
Други

Слични производи