.

.

50pcs/Многу V623ZZ V623 623VV 3x12x4mm V Ритам Јаглероден Челик Длабоко Ритам Топката Имајќи Траги Одење Водич Железнички Имајќи

50pcs/Многу V623ZZ V623 623VV 3x12x4mm V Ритам Јаглероден Челик Длабоко Ритам Топката Имајќи Траги Одење Водич Железнички Имајќи

DEN 458.40
DEN 435.00
Количината на стоката
Тековен


Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. answer : ___________________________ Note : Бразил /Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Па се чувствуваат слободни да контакт. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.Опис :
V623 ZZ 623 VV 3x12x4mm V Ритам Јаглероден Челик Длабоко Ритам Топката Имајќи Траги Одење Водич Железнички Имајќи Материјал : јаглероден челик
Прецизно : P0/ABEC1
Мило ширина : 2.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Е погодна за моторни, играчки, модел, инструменти и метри, електрични алатки, комуникациска опрема, фитнес опрема, и други области. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V.

Детални карактеристики

Материјал:
Челик
Број На Модел На:
V623ZZ
Капацитет На Моторот:
Други

Слични производи