.

.

2017 Мажите Shapers Лето Цврсти Без Ракави Цврст Стомак Стомак Buster Вест Контрола Слабеење На Телото Shaper Долна Облека Кошула Резервоарот Врвот

2017 Мажите Shapers Лето Цврсти Без Ракави Цврст Стомак Стомак Buster Вест Контрола Слабеење На Телото Shaper Долна Облека Кошула

DEN 504.96
DEN 480.00
Количината на стоката
Тековен


БРОЈ на МОДЕЛ на L41136 БРЕНД KOCLES
МАТЕРИЈАЛ
Синтетички Материјал :
90%Најлон + 10%Spandex БОЈА Црна , Бела АТРИБУТИ
Дебелина : Тенок
Еластична : Еластичен
Стил : Тело Shaper
Мекост : Мека
Пакетот Вклучува
1*Shaper
ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛА Азија Големина Соодветна Тежина Половината kg cm инчен M 60-80 83-97 32.7-38.2 L 80-100 97-107 38.2-42.1 XL 100-115 107-120 42.1-47.2 1.Оваа облека големина на информации е само за повикување само и им овозможи на 1-2cm (0.4-0.8") разликите, поради прирачник за мерење, ви благодариме!
2.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
3.Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.

Детални карактеристики

Големина:
M, L, XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Shapers
Материјал:
Најлон,Spandex
Број На Модел На:
L41136M
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
KOCLES
Непристојни Слика:
No

Слични производи