.

.

2 парчиња/set Антички Сребрен Позлатен Kull Главата Шарм со Лава Оникс Turquoises Природен Камен Монистра Хривнија Поставите Пакет За Мажи Жени

2 парчиња/set Антички Сребрен Позлатен Kull Главата Шарм со Лава Оникс Turquoises Природен Камен Монистра Хривнија Поставите

DEN 171.84
DEN 95.00
Количината на стоката
Тековен


Добредојдовте во мојата продавница
Без Минимум Цел, Фабрика На Големо, Добра Цена
Ако цел е помалку од $180, бесплатен превозот Кина пост или Хонгконг пост
Ако цел повеќе од $180, бесплатен превозот на курирската служба DHL, EMS, Fedex

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Обликотшема:
Скелетот
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Материјал:
Камен
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Функција:
Расположение Tracker
Број На Модел На:
998
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Бренд Име:
ccd
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
is_customized:
No
Парична казна или Моден:
Материјал:
боја:
црна/бела
Хривнија style01:
Хривнија style02:
Хривнија style03:
Сезоната:
Повод:
хривнија име:

Слични производи