.

.

Познатиот Бренд Anil Arjandas Накит,4mm Круг Мушка & Микро Отвори CZ уроци Конектор Плетење Мажи/Жени Ресни Нараквица,Подарок

Познатиот Бренд Anil Arjandas Накит,4mm Круг Мушка & Микро Отвори CZ уроци Конектор Плетење Мажи/Жени Ресни Нараквица,Подарок

DEN 326.40
DEN 238.00
Количината на стоката
Тековен

Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот assuredthat ние се реши проблемот на најдобар начин.И сите бои се во парк.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате.
Како на барање на купувачот.Немојте да се грижите за ништо. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.24 K Злато Позлатен,не е лесно да исчезнат. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.Стоката е со добар квалитет. Ние ќе ги искористиме за безбедност картон за да ги заштити производите од избегне било каква штета во испорака.Познатиот Бренд Anil Arjandas Накит,4mm Круг Мушка & Микро Отвори CZ уроци Конектор Плетење Мажи/Жени Ресни Нараквица,Подарок Количина : 1pcs 100% Сосема Нов Стил : Мода Накит/Луксузни Хривнија Материјал : 24 K Злато Монистра Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Лице Одговара за : Млади и Зрелост Женски/машкост и Драги пријатели,добредојдовте во мојот камен.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket,EMS(Мали цел); DHL(Биг Цел)
Оставете го вашиот повратните информации :
1.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Бренд Име:
kejialai
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
E041
Функција:
Никој
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
E041
Материјал:
Месинг/CZ Монистра/24k Злато Pated
Стил:
мажите накит
Тип:
shamballa хривнија
Должина:
adjustable
Метали Тип:
Злато Позлатен
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, уроци Пол мажи

Слични производи