.

.

10PCS - Њујорк Хривнија Симпатична Светот Америка САД Државата Мапата Нараквици Преглед NY Државата Нараквици за родниот Град на Сувенири Подароци

10PCS - Њујорк Хривнија Симпатична Светот Америка САД Државата Мапата Нараквици Преглед NY Државата Нараквици за родниот Град

DEN 666.24
DEN 513.00
Количината на стоката
Тековен


Опис на производот : B060 Њујорк Хривнија Симпатична Америка САД Државата Мапата Нараквици Преглед NY Државата Нараквици за родниот Град на Сувенири Подароци

Детални карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Бренд Име:
SJ
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
Њујорк Мапата Хривнија
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Њујорк Хривнија
САД Државата Нараквици:
Кентаки Државата Хривнија
Америка Државата Нараквици:
Кентаки Хривнија

Слични производи