.

.

10PCS Мачка Масло Snap Копчето Накит Одговара За 18MM DIY Snap Накит Шарм Хривнија&Ѓердан Мода

10PCS Мачка Масло Snap Копчето Накит Одговара За 18MM DIY Snap Накит Шарм Хривнија&Ѓердан Мода

DEN 374.40
Количината на стоката
Тековен

Имаме повеќе од 300 Службеници,тие се внимателни,ефикасна,одговорна. Купувачот Заштита
.
Нашата компанија е една од најголемите накит suppilers,која е основана во 2016 година во Жеџијанг во Кина .Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.На исходот страница, изберете Банкарски Трансфер, како начин на плаќање. Ние нормално испрати парцели во рок од 3 дена за време на работни денови. Ова ќе осигура дека ни ја прима вашата целосна исплата и ќе ви помогне да се избегне монетарната загуба предизвикана од наплата или спорови. Донесе печатени Банкарски Трансфер на Информации и да го покаже на банкарски службеник, пред да се изврши уплатата.
Како да се плаќаат со Банкарски Трансфер :
1.
10 PCS Мачка Масло Snap Копчето Накит Одговара За 18 MM DIY Snap Накит Шарм Хривнија&Ѓердан Мода
Состојба 100% Нов Материјал Легура Големина 18 MM Боја антички сребрен Количество 1 Lot Дел Не. Тогаш едноставно следете ги инструкциите на екранот.Кога го користите банкарски трансфери, ве молиме трансфер доволно пари за да се покријат сите банките од плаќање на услуги. LT079 Забелешка
Прифатени методи за плаќање :
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина
Како да се плати со кредитна картичка :
Кога ставање на вашата нарачка, одберете кредитна картичка сакате да ја платите со и вие ќе бидете насочени кон сигурна исплата страница.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Функција:
Расположение Tracker
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Кристал Приказна
Тип:
snap копчето накит
ОДГОВАРА ЗА:
snap шарм хривнија&ѓердан
Големина:
18mm
Материјал:
Метал
Метал:
Легура
боја:
како слики

Слични производи