.

.

10PCS 9 Бела боја Кристал Имитација Бисери Snap Копчето Накит Одговара За 18MM DIY Snap Накит Шарм Хривнија&Ѓердан

10PCS 9 Бела боја Кристал Имитација Бисери Snap Копчето Накит Одговара За 18MM DIY Snap Накит Шарм Хривнија&Ѓердан

DEN 412.80
Количината на стоката
Тековен

Одете на вашата локална банка за пренос на вашата исплата.Ве молиме да ги испечатите дел содржи вашите Банкарски Информации.Во Банкарски Информации дел, ќе видите Зачувам информациите на сметката што треба да се пренесе на вашата исплата. Имаме Десетици илјади ставки,ќе имате повеќе избор.Ако статусот на вашата нарачка не е променет, да 1 Cbuyer има платено цел 1 D 5 дена откако ќе 19ve платени, ве молиме контактирајте со нас 6. Донесе печатени Банкарски Трансфер на Информации и да го покаже на банкарски службеник, пред да се изврши уплатата. Откако заврши, вашата исплата ќе се одржи безбедно во Зачувам сметка. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина
Како да се плати со кредитна картичка :
Кога ставање на вашата нарачка, одберете кредитна картичка сакате да ја платите со и вие ќе бидете насочени кон сигурна исплата страница. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.
Нашата компанија е една од најголемите накит suppilers,која е основана во 2016 година во Жеџијанг во Кина . Тогаш едноставно следете ги инструкциите на екранот.
Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате ако не се плаќање погоре, ние ќе ви каже како да се плати со користење на
За превозот : Постојат различни превозот методи да се избере
Превозот Метод RU Превозот
(Просечна Превозот Време) БР Превозот
(Просечна Превозот Време) НИ Превозот
(Просечна Превозот Време) International Shipping
(Просечна Превозот Време) E-Пакет(>200g) / / 7-15 Дена / Кина Пост 30-60 Дена 30-60 Дена / 20-30 Дена Изразат Испорака
(ЕМС/DHL/Федекс/ДПД/UPS-от) 5-9 Дена 5-9 Дена 5-9 Дена 5-9 Дена
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Повик/Спортски
Материјал:
Метал
Функција:
Расположение Tracker
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Кристал Приказна
Тип:
snap копчето накит
ОДГОВАРА ЗА:
snap шарм хривнија&ѓердан
Големина:
18mm
Материјал:
Метал
Метал:
Легура
боја:
како слики

Слични производи