.

.

Szelam Црвениот Цвет Шарм Нараквици За Жените Кристал Murano Монистра Нараквици & Алки DIY Мода Накит SBR160289

Szelam Црвениот Цвет Шарм Нараквици За Жените Кристал Murano Монистра Нараквици & Алки DIY Мода Накит SBR160289

DEN 239.52
DEN 216.00
Количината на стоката
Тековен


Име : Розева Пеперутка Шарм Нараквици За Жените Кристал Монистра Нараквици & Алки DIY Модна 925 Сребрен Накит Pulseiras SBR160152 Материјал : Алуминиумски + Сребро Позлатен Lenth : 20cm Големина : ве молиме видете ја Оваа слика накит спогодба со еу за животната средина барање Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа,ако ви треба кутија,можете да кликнете тука за да го купат

Детални карактеристики

Метална боја:
Црвена
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
szelam
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Должина:
20cm
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Синџир Тип:
Змија Синџир
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Метали Тип:
сребро позлатен
Метал:
Еко-Пријателски Цинк Легура
обложено:
сребро позлатен
Камен:
Кристал & Стаклени Монистра
Обликот:
Цвет
Тип:
шарм хривнија
Occassion:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Број На Модел На:
SBR160289
боја:
Црвена
превозот:
Бесплатен превозот
Состојба:
100% Сосема Нов

Слични производи