.

.

30PCS - Симпатична Прекрасна Пичка Мачка Хривнија Шупливи Преглед Среќа домашно Милениче Мачка Нараквици Едноставна Животинско Kitty Нараквици за Жените Дами

30PCS - Симпатична Прекрасна Пичка Мачка Хривнија Шупливи Преглед Среќа домашно Милениче Мачка Нараквици Едноставна Животинско

DEN 1818.24
DEN 1400.00
Количината на стоката
Тековен


Опис на производот : B066 Симпатична Прекрасна Пичка Мачка Хривнија Шупливи Преглед Среќа домашно Милениче Мачка Нараквици Едноставна Животинско Kitty Нараквици за Жените Дами

Детални карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Бренд Име:
SJ
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
мачка хривнија
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Пичка Мачка Хривнија

Слични производи