.

.

RoyalBeier 12pcs/многу Гроздобер Dragonfly Тема Стакло Шарм 18mm Snap Копчето Накит За 20mm Прилепува Хривнија Snap Накит KZ0818

RoyalBeier 12pcs/многу Гроздобер Dragonfly Тема Стакло Шарм 18mm Snap Копчето Накит За 20mm Прилепува Хривнија Snap Накит KZ0818

DEN 239.04
DEN 141.00
Количината на стоката
Тековен


Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
12pcs/многу Господин Dragonfly Тема Стакло Шарм 18mm Snap Копчето Накит За 20mm Прилепува Хривнија
Snap Накит
Моделот:KZ0818
Количина : 12pcs/многу
Материјал : Стакло & Бакар
Само копчиња, без белегзија или Pendant ѓердан вклучени. добредојдовте да контактирате со нас онлајн.
Ве молиме контактирајте со нас за решение прво, наместо создавање на спор или да даде негативни повратни информации кога ги Добиете Накит предмети да се најде скршени или не се во добра состојба, погрешно количина или погрешно доставени Предмети дури и за задоцнување на Пратката, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Контактирајте со нас
Ако сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме не двоумете се да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ве молиме да се разбере, многу се надвор од Контрола, но ние ќе се обидеме најдобро да се Направи тоа подобро. Ние ќе се врати наскоро, кога на должноста и во рок од 6 часа во текот на ноќта поради временската Разлика.
За било какви причини, не сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме да ги јасни слики за нас и ние ќе ве контактираме во Рок од 24hours соодветно.
18 часа достапни на интернет.
ROYALBEIER Дизајн
Исклучителна традиционално занаетчиство и модерна високо-технолошки совршена комбинација за да се создаде најмногу класичен Накит работи.

Трговија на големо и најголемиот Дел цел
Трговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Број На Модел На:
KZ0818
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Бренд Име:
ROYALBEIER
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Стакло
Компатибилност:
Snap хривнија
Синџир Тип:
кожа хривнија
Функција:
snap накит
Бесплатни колокација:
рачно изработени diy
хривнија големина:
прилагодлив
Слободен колокација копчето :
Сопствен стил
Должина:
20.8mm
Одговара:
20mm Snap Хривнија/Snap Накит
КОЛИЧИНА:
12PCS/МНОГУ
Шема:
dragonfly

Слични производи