.

.

26*10мм Сребрена/Златна Боја Кристал Кристал Слика 8 Бесконечност Конектор Шарм Pendant за DIY Хривнија Накит Одлуки

26*10мм Сребрена/Златна Боја Кристал Кристал Слика 8 Бесконечност Конектор Шарм Pendant за DIY Хривнија Накит Одлуки

DEN 349.44
DEN 314.00
Количината на стоката
Тековен

31 /Парче
сад $ 1.53 /Парче
сад $ 2.33 /Парче
сад $ 0.09 /Парче
Бренд Shuyani Материјал Znic Легура Тип Шарм Pendant Клучен Збор Лебди Шарм Пакување OPP/PVC Кеса Occassion Годишнина,Ангажирање,Забава,Свадба,Подарок Превозот Начин CPAM/EMS/DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ за различен износ на налози
лебдечки шарм шарм лебди locket шарм лебди locket dangle шарм лебди dangle шарм шарм pendant dangle шарм pendant фунта сребрен накит лебди шарм за стакло lockets лебди lockets шарм сребро шарм 925 sterling silver лебди шарм locket лебди шарм целата продажба многу бесплатен превозот 100 парчиња накит глеѓ шарм DIY глеѓ шарм кристал шарм те сакам до месечината и назад birthstone шарм шарм и приврзоци сирена шарм 925 sterling silver шарм слон шарм почетната привлечност меморија locket круна шарм писмо шарм збор шарм куче шарм накит шарм фудбал шарм пеперутка шарм hello kitty шарм софтбол шарм стакло lockets астрономски накит софтбол накит живеење locket гроздобер копчиња сидро шарм срцето шарм буда шарм приврзоци за накит одлуки сребро куче шарм dangle шарм тибетската сребро шарм тибетската сребро риба кука шарм бејзбол накит хороскопски шарм locket шарм метал шарм лебди шарм за lockets цвет шарм мали шарм срцето шарм fleur de lis шарм месечината шарм мали шарм копче шарм танц шарм лист шарм dragonfly шарм мики шарм бронза шарм sterling silver шарм број шарм азбука шарм куче шарм злато шарм кристал шарм љубов шарм морска ѕвезда шарм живеење locket шарм круна шарм hamsa шарм конектор шарм ангел шарм порака шарм коњ шарм злато позлатен шарм прозорец плоча шарм ѕвезда шарм сребро позлатен шарм дрвото на животот шарм сестра шарм микс шарм птица шарм антички бакар шарм птица шарм черепот шарм цвет шарм самовила шарм diy тибетската сребро шарм евтини шарм sterling silver шарм дрво шарм дрво шарм музика шарм злато азбука шарм розово злато шарм школка шарм гроздобер шарм накит одлуки шарм фудбал шарм.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
shuyani
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Ананас Шарм Pendant
Шарм Тип:
шарм pendant
Точка име :
шарм pendant
квалитет:
AAAA+
Накит Наоди Тип:
шарм pendant
Големина:
26*10mm
Тежина:
About 1.4g
Стил:
Повеќе од 500 стилови
клучни зборови:
Емајлот Dangle Шарм
Зошто евтини:
Фабрика цена ,ние го направи тоа ,го продаде
превозот:
Повеќе од $150,предаден од страна на СЛОБОДЕН DHL

Слични производи