.

.

Христос спасителот Свети Свети Бенедикт Медал Крстот Копче Шарм Приврзоци 19pcs Антички Сребрен/Gold/Бронзен Накит DIY T1640 12.5x32.7mm

Христос спасителот Свети Свети Бенедикт Медал Крстот Копче Шарм Приврзоци 19pcs Антички Сребрен/Gold/Бронзен Накит DIY T1640

DEN 153.12
DEN 107.00
Количината на стоката
Тековен

Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект,ќе има случаи кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Се враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот,потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Христос спасителот " Свети Свети Бенедикт Медал Крстот Копче Шарм Приврзоци Антички Сребрен/Gold/Бронзен Накит DIY T1640 12. Превозот време за време на Сезона (Божиќ,Кинеската Нова Година итн. Ве молиме да ни испратите е-маил пред вашата исплата ако сакате да го промените вашиот превозот адреса. Во случај да сте го добиле погрешен објект,Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Во таков случај,ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Стандард на Услуги трае околу 18-25 работни дена. Ние брод понеделник до сабота со исклучок на празници. За нас започна Монистра&Накит Снабдување бизнис во 2012 година,кога имаше само 2 членови во нашиот тим и само снабдување на нашите накит изработка на производи за неколку клиенти! Сега ние треба да стане професионална снабдувач,и да се обезбеди монистра накит да клиенти од целиот свет,Ние сме во љубов на монистра, накит ,ние се надеваме да се обезбеди на нашите производи на повеќе и повеќе купувачи,ви Благодариме за да ни даде можност да послужи за вас,ние ќе се потрудиме за вас!.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LZsilver
Стил:
Класичен
Шарм Тип:
Животни
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
T1685
Материјал:
Метал

Слични производи