.

.

Потрошен материјал За Накит трговија на Големо Високо Полиран Бакар Метал со Црвена / Сина Циркон Момче и Девојка Конектор Шарм Најдобар Пријател Подарок

Потрошен материјал За Накит трговија на Големо Високо Полиран Бакар Метал со Црвена / Сина Циркон Момче и Девојка Конектор Шарм

DEN 218.40
DEN 164.00
Количината на стоката
Тековен

Ако не добиете предмети кога вашиот заштита на времето истекува,ве молиме контактирајте со нас,откако ќе се провери со изразат компанија што може да се препратат на стоки или ви даде целосна наплата. Ако имате добијат производи погрешно или неисправни во транзит, ве молиме љубезно се обезбеди слика и контактирајте не веднаш за замена или поправка, ако замена не е достапен,ќе се препратат или целосна испраќање на пари за вас. ние имаме повеќе од 10 години искуство во producting накит и додатоци! Наша одговорност е да се произведе најдобар квалитет на производи! Нашата цел е да се направи сите клиенти се задоволни! Нашиот сон е да стане врвот лидер во накит област од целиот свет! За голема количина ,цена ќе биде многу подобро !
1. СИТЕ ПРОБЛЕМИ контактирајте со нас веднаш, пред да се отвори расправа, или да даде негативни повратни информации ,ние ќе се справи со рок 23 работни дена и ќе ви даде најдоброто решение.
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
бакар метал & multicolor циркон кристал момче и девојка конектори за изработка на накит
Материјал : Висок квалитет на бакар + ААА Австриската кубни циркони
Позлата : 3 Пати Platinum/Розово злато/Злато Позлатен
Добар Квалитет : Кадмиум Слободни & Никел Слободни & Доведе Слободни
Крај : Високо полиран
Објектот големина : 30мм*17mm
Објектот тежина : 3.LTD е професионална поставите дизајн, производство и продажба на накит компанија за производство на.3 g
Подарок за : Пријател / Мајката / Сопругата / Љубовник
Функција : DIY Прибор За Изработка на Накит
2177 Кликнете на линкот подолу за да ја проверите повеќе предмети :
Нашата Продавница во Кина на YIWU
Илјадници различни стилови
Висок Квалитет На Бакар Додатоци
Микро Отвори ААА Австриската Кубни Циркони
YIWU ГИГАНТ АЗИЈА НАКИТ КО.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
2017 Нови Пристигнување DIY Додатоци
Бренд Име:
JUYA
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Шарм Тип:
момче и девојка конектори
боја:
злато,платина,се зголеми злато
Материјал:
висок квалитет на Бакар,ААА Австриската Кубни Циркони
Објектот Големина:
30мм*17mm
потрошен материјал за накит:
diy занает
Микро отвори накит:
Висок Квалитет, 2017 лето најновите популарни стил

Слични производи