.

.

Moonmory Тропско Море морска ѕвезда 925 Sterling Silver Pendant Dangle шарм Со CZ Одговара Пандора Хривнија DIY Накит Додаток

Moonmory Тропско Море морска ѕвезда 925 Sterling Silver Pendant Dangle шарм Со CZ Одговара Пандора Хривнија DIY Накит Додаток

DEN 479.52
Количината на стоката
Тековен

Овие производи се направени од вистинска S925 sterling silver?
Да, јас ветувам на сите наши производи се направени од 100% вистински S925 фунта сребро, тие не се
позлатен.
Почитувани купувачи ! Шармот е 925 Sterling Silver но имаат само S925 Печат
1.
Нашиот работен распоред :
САД : PM 6 : 00СУМ 2 : 00
ФРАНЦИЈА : СУМ 2 : 00 СУМ : 10 : 00
ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : AM 1 : 009 : 00
ШПАНИЈА : 2 СУМ : 00 СУМ : 10 : 00.Потоа ние ќе ви вратат во целост. Сите наши производи се во
фабрика цена. Е ова сребрен накит печат со "S925"?
Да, Нашиот сите сребро jewelries се печат со "S925". Како да се направи сребрен накит секогаш shinning?
Се чисти вашиот накит со паста за заби, а потоа ќе најдете накит секогаш shinning како
нова. Се овие производи со висок квалитет?
Да, многу онлајн продавачите купат производи од нашата фабрика. Кога ќе брод мојата цел?
Генерално, повеќето од нашите производи се во парк, вашата цел ќе биде предаден во рок од 1-2 дена
откако вашата уплата е потврдена од страна Aliexpress. Па сега ние да почне да се кандидира на
онлајн продавницата за себе. Имаме доверба во нашиот производ квалитетот. Можете да го пробате кога ќе ја добијат. Може да ми се врати мојата цел ако не ми се допаѓа?
Да, ако не ви се допаѓа тоа што може да го бродот назад кон нас, можете дури и не мора да се добие причина,
само ако не ви се допаѓа тоа,и ќе се плати за враќање превозот надомест. Зошто вашите производи многу се поевтини од производи во други продавници?
Бидејќи ние имаме свои фабрика, ние ги продаваат директно на вас.

Детални карактеристики

Метална боја:
морска ѕвезда pendant
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
SJ014
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Moonmory
Шарм Тип:
морска ѕвезда
Тема:
морска ѕвезда
Поддршка:
Да ги персонализирате тоновите и трговија на Големо
Стил:
Тренди
Материјал:
100 % 925 Фунта Сребро и Циркон
Печат:
само S925 печат на монистра
одговара на толпата:
Мајка, Сопруга, Девојка, Сестра
Повод За:
Свадба, Ангажман, Партија, Уникатен Подарок
Пакет:
opp zip торба, едно парче еден zip торба
Тежина:
1.7g

Слични производи