.

.

Бесплатен Превозот 50PCs/Многу Злато на Ѕвонење Позлатен Глеѓ Легура Шарм Цртан филм Симпатична Kawaii Круг на Животните Мачка Снег Планина Pendant Шарм

Бесплатен Превозот 50PCs/Многу Злато на Ѕвонење Позлатен Глеѓ Легура Шарм Цртан филм Симпатична Kawaii Круг на Животните Мачка

DEN 917.76
DEN 826.00
Количината на стоката
Тековен

Јас сум љубезно продавачот, вашето задоволство ќе биде најмногу
важно во мојот бизнис.
Повеќе Дизајн Покаже :
. Ние сме одговорни за погрешна предмети или објекти имаат проблеми со квалитетот, што може да се промени во друг објект, или да бараат парите назад.
Плаќање :
Можете да платите за нас директно онлајн , исто така можете да контактирате со нас за да добиете повеќе детали информации (Т/T,Western Union,Кредитна Картичка и така натаму. И ако чувствувате дека нешто не е во ред со следење, можете да не контактирате преку секое време, ние може да ви помогне да се реши.
Повратни информации политика :
Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе ви одговори со 12~24 часа.

Детални карактеристики

Метална боја:
микс круг мачка, мешавина од снег планина
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
realyK·S
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
0392
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Шарм Тип:
Животни
Бои:
како ваш избор
Количина:
50pcs,како ваш избор
Големина:
cat
Употреба:
DIY Накит хривнија накит ѓердан телефон синџир keyring earring
испорака:
Бесплатен превозот
посебни:
украс додатоци шарм занает
реден број:
diy накит шарм
Материјал:
Цинк Легура

Слични производи