.

.

50 JINGLE BELLS~Божиќ Мешани Бои~Монистра Шарм 10мм Декорација DIY Занает

50 JINGLE BELLS~Божиќ Мешани Бои~Монистра Шарм 10мм Декорација DIY Занает

DEN 205.92
DEN 181.00
Количината на стоката
Тековен


50 JINGLE BELLS~Божиќ Мешани Бои~Монистра Шарм 10мм Декорација DIY Занает
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел Бр. BEL01-6
КОЛИЧИНА за овој оглас : 50 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Мешана Боја
Големина : прибл. 10мм во дијаметар, 14mm во висина (вклучуваат кауција), Дупка големина : 2.0 mm
Материјал : Месинг База
Бои на она што ќе добиете може да бидат различни од фотографијата. боите не се толку мешани како фото
Со clapper внатре, може да се направи звук, Како бел е мал, звукот не е гласно. Ќе најдете многу користи за овие ѕвона : Белегзии, anklets, ремени, празник занаети, дома акценти, и повеќе.

Детални карактеристики

Бренд Име:
finding4show
Метали Тип:
Никој
Стил:
Класичен
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Бел

Слични производи