.

.

20PCS/многу Глеѓ Глувчето Лебди Pendant Шарм Со Hummer Затворач Одговара За Магнетни Locket Хривнија Ѓердан

20PCS/многу Глеѓ Глувчето Лебди Pendant Шарм Со Hummer Затворач Одговара За Магнетни Locket Хривнија Ѓердан

DEN 335.52
DEN 295.00
Количината на стоката
Тековен


Опис
Материјал : Цинк Легура
Количина : 20pcs
Состојба : Нова
Подолу се примероци
Напомена :
Ве молиме да забележите на фотографијата не ја покажуваат вистинската големина,треба да се однесуваат на Опис за големината детали.
Превозот
Сите производи се во акции.
Ние може да се комбинираат превозот надомест за вас, ако цел повеќе од 1 стил.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Ние не бродот на викенд или државни празници. Вашата цел ќе биде предаден во потрага по некои детали.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек по добивањето на својата цел и ако сте ги задоволи се со тоа.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Ако имате прашања во врска со вашата нарачка, или ако мислите дека имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас за решавање во прв план.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
Повратни информации
Вашето задоволство е важно за нас. За остатокот од светот ќе се примени во 30 работни дена.
Ако ви се остави негативни повратни информации, ние мора да размисли за продажба финалето.
Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Животни
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
FDC-218

Слични производи