.

.

20PCS/многу Сребро Позлатен Rhinestones Девојка Лебди Pendant Шарм Со Hummer Затворач Одговара За DIY Locket Хривнија Ѓердан

20PCS/многу Сребро Позлатен Rhinestones Девојка Лебди Pendant Шарм Со Hummer Затворач Одговара За DIY Locket Хривнија Ѓердан

DEN 335.52
DEN 295.00
Количината на стоката
Тековен


Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. За остатокот од светот ќе се примени во 30 работни дена.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Ние го цениме можност да имаат фер трансакцијата.
Опис
Материјал : Цинк Легура
Количина : 20pcs
Состојба : Нова
Подолу се примероци
Напомена :
Ве молиме да забележите на фотографијата не ја покажуваат вистинската големина,треба да се однесуваат на Опис за големината детали.
Ако ви се остави негативни повратни информации, ние мора да размисли за продажба финалето.
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек по добивањето на својата цел и ако сте ги задоволи се со тоа.
Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Повратни информации
Вашето задоволство е важно за нас.
Ние не сме одговорни за било царински давачки направени во странските царински.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
FDC-222
Шарм Тип:
Животни
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал

Слични производи