.

.

YINGTOUMAN 2 парчиња/set Fiberglass Шатор Пол Awning Катран Церада За Сонце Засолниште Плажа Кампување Шатори пол

YINGTOUMAN 2 парчиња/set Fiberglass Шатор Пол Awning Катран Церада За Сонце Засолниште Плажа Кампување Шатори пол

DEN 940.80
Количината на стоката
Тековен


Опис на :шатор пол
Големината: 385cm
Дијаметар:8.5 mm
Материјал:fiberglass
Вкупната тежина:за 600g
1、2 ПАРЧИЊА x шатор пол
2、складирање торба

Детални карактеристики

боја:
Црна
Додаток Тип:
Други
Бренд Име:
YINGTOUMAN
Бродови Од:
Suzhou Jiangsu Кина

Слични производи