.

.

Висок Квалитет Tajima ЗЕЛЕНА Карики 90mm Тркалезна форма Вкупна Должина 395mm TAJIMA тубуларна обрачот

Висок Квалитет Tajima ЗЕЛЕНА Карики 90mm Тркалезна форма Вкупна Должина 395mm TAJIMA тубуларна обрачот

DEN 710.40
DEN 675.00
Количината на стоката
Тековен

Висок Квалитет Tajima ЗЕЛЕНА Карики 90mm Тркалезна форма Вкупна Должина 395mm TAJIMA тубуларна обрачот
Remarking : За бесплатна испорака на производи, По правило , тоа е добро за нас да се избере превозот начин врз основа на цел количество за вас. можеби не е исто како да сте го одбрале.
За најголемиот дел цел попуст (повеќе од 12pcs по ред), ве молиме оставете порака за нас. имаме специјални disount за вас.
Ние(YILONG INT'L ИНДУСТРИСКИ COMPANY LIMITED) кредитен нашиот успех за квалитетот на нашиот производ линија и обврска да обезбеди најдобра услуга. Нашите производи главно вклучуваат подолу предмети. Barudan Резервни Делови Tajima Резервни Делови USB Симулира Флопи Диск Полиестер Везови Тема Rayon Везови Тема Метален Везови Нишка Пред-рана Bobbins Везови Подлога од Хартија Везови Вода Растворлив Филм Везови Карики И Рамки Sequin Филмски Материјал Игли,Куки,Bobbins Можете да одберете повеќе елементи од нашата веб-страница : www.yilongindustry.com

Детални карактеристики

Употреба:
Вез
Тип:
вез машина резервни делови
Материјал:
Пластични

Слични производи