.

.

Вез машина SWF Карики 90mm тркалезна форма Вкупна Должина 395mm тубуларна рамки и карики со Добар Квалитет

Вез машина SWF Карики 90mm тркалезна форма Вкупна Должина 395mm тубуларна рамки и карики со Добар Квалитет

DEN 504.00
DEN 479.00
Количината на стоката
Тековен

Вез машина SWF Карики 90mm тркалезна форма Вкупна Должина 395mm тубуларна рамки и карики со Добар Квалитет
Ние(YILONG INT'L ИНДУСТРИСКИ COMPANY LIMITED) кредитен нашиот успех за квалитетот на нашиот производ линија и обврска да обезбеди најдобра услуга. Нашите производи главно вклучуваат подолу предмети. Barudan Резервни Делови Tajima Резервни Делови USB Симулира Флопи Диск Полиестер Везови Тема Rayon Везови Тема Метален Везови Нишка Пред-рана Bobbins Везови Подлога од Хартија Везови Вода Растворлив Филм Везови Карики И Рамки Sequin Филмски Материјал Игли,Куки,Bobbins Можете да одберете повеќе елементи од нашата веб-страница : www.yilongindustry.com

Детални карактеристики

Употреба:
Вез
Тип:
вез машина резервни делови
Материјал:
Пластични

Слични производи