.

.

45mm Кружни Ротационен Нож Комбинација Ткаенина Ткаенина Машина Кожа Занает Рака Нож Ролери Нож Машина за Шиење Алатка

45mm Кружни Ротационен Нож Комбинација Ткаенина Ткаенина Машина Кожа Занает Рака Нож Ролери Нож Машина за Шиење Алатка

DEN 313.92
Количината на стоката
Тековен

Време на испорака : CPAM и CPAP ќе потрае околу 15-25 работни дена за вас.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи. -На ножот е остар, ве молиме да обрнете внимание за да ги заштити вашата рака кога ќе го користат тоа. Повеќето од бесплатен превозот е брод од страна на CPAM или CPAP,CPAM и CPAP не е многу брзо,тоа ќе потрае околу 15-25 денови за вас.плаќате повеќе пари за да ги промените за брз брод метод сакате. Други payways (Western Union, Money Gram, итн,), ве молиме контактирајте со нас Превозот 1. Ние само ќе брод на defaut адреса во alipay 4. -Сечење треба да се користи на дното на сечење подлога за посебна сечење плочи, или стан дрво. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Ние ќе ги провери сите производот пред испорака за вас.
започнете
крајот
45mm Кружни Ротационен Нож Комбинација Ткаенина Ткаенина Машина Кожа Занает Рака Нож Ролери Нож Машина за Шиење Алатка Опис на Производот Идеален за сечење ткаенина, кожа, хартија, итн. - По користење стави назад во пакет, може да го продолжи својот живот. Повратни информации 1. Ако не сте задоволни со нашата служба,ве молиме оставете ни активни повратни информации. Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете го со цената и други детали со нас.па ако ви треба брзо,ве молиме контактирајте ме. Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор.

Детални карактеристики

Употреба:
Вез
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Ножици

Слични производи