.

.

Пејачот Класа 95, 96 Машина За Шиење Тензија Собранието 52092

Пејачот Класа 95, 96 Машина За Шиење Тензија Собранието 52092

DEN 403.20
Количината на стоката
Тековен


Бренд Нови Заврши Тензија Собранието За Пејач Машини За Шиење.
Дел # : 52092
За Пејач модели : 95 Класа, 96 Класа

Детални карактеристики

Тип:
Алатка Поставува
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
машина за шиење

Слични производи