.

.

BRITTANY 19cm Бреза Капчиња Кука

BRITTANY 19cm Бреза Капчиња Кука

DEN 680.64
DEN 477.00
Количината на стоката
Тековен


должина : 19cm
големина : 3.25 мм,3.5 мм,3.75 мм,4.0 mm, 4.5 мм,
5.0 мм,5.5 мм, 6.0 mm;6.5 mm,7.0 мм,7.5 mm,8.0 mm,9.0 mm
Цената е за 1 парче 1 парче=1 size
pls остави порака за големината треба,цената е за еден големина.
Ние ќе брод на објекти со ЕМС или FEDEX и ќе ја советува следење на број, како е можно поскоро откако ќе се прими плаќањето.
За да бидете сигурни дека вашиот парцела пристигне во вашето место безбедно ве молиме, напишете точната адреса и поштенски код
Обично тоа ќе потрае 7-15days за пристигнувањето на пратката.
Ние ќе го одбележи ниска вредност и како "подарок" за зачувување на Тарифата.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт(пред да се даде негативна повратна информација) ако имате било какви проблеми со нашиот производ или услуга.
Ние ќе се потрудиме да го реши како што е можно порано. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас,
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Ви благодариме.

Детални карактеристики

боја:
3.25 мм, 3.75 мм, 4.00 мм, 4.50 мм, 5.00 мм, 5.50 мм, 6.00 мм, 6.50 мм, 7.50 мм, 7.00 мм, 8.00 mm, 9.00 mm
Тип:
Игла За Плетење
Материјал:
Бреза
Употреба:
Рачно Плетење

Слични производи