.

.

25Pcs Шарени/Заоблачено Bobbins со Пластични Bobbin Гајтанот Кутија за Складирање во Собата За Машина за Шиење

25Pcs Шарени/Заоблачено Bobbins со Пластични Bobbin Гајтанот Кутија за Складирање во Собата За Машина за Шиење

DEN 131.04
DEN 85.00
Количината на стоката
Тековен

121*100*25mm(L x W x H)
Bobbin Големина : прибл.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 20*12mm(D x H)
Ова ќе одговара на повеќето Janome модели, Пејач модели и некои доцна Брат модели
Одлично за чување bobbins па тие не се изгубени или оштетени 3 Styles за вашиот избор #1 #2 #3 Пакет се вклучени
1 x bobbin кутија
25 x шарени bobbins
1 x bobbin кутија
25 x јасно bobbins
1 x празни bobbin кутија(без bobbins)
Answer : ___________________________ Note :
Поради рака мерење, има големина грешка about1-2mm
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
HG0009571
Specificaion :
Бренд нови
Материјал : пластика
Кутија Димензија : прибл.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.

Детални карактеристики

Употреба:
плетење
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Mayitr
Тип:
Bobbins Гајтанот Кутија

Слични производи