.

.

Heatproof Стакло Carafe со Капак и Нерѓосувачки Цедилка Топла или Iced Вода во Стомна Овошје Цвет Чај Шише за Вода 950ml SH46-14

Heatproof Стакло Carafe со Капак и Нерѓосувачки Цедилка Топла или Iced Вода во Стомна Овошје Цвет Чај Шише за Вода 950ml SH46-14

DEN 1070.40
DEN 824.00
Количината на стоката
Тековен


Пролет Xuan е нудиме висок квалитет објект за вас!
Точка име : Стаклено Шише за Вода
Материјал : Б orosilicate стакло
Со Нерѓосувачки цедилка
Капацитет : 950 ML
Топлина-отпор : -20~150 centigrade
Пакет : 1*шише за вода(без чаши)
Моден Дизајн.
Топла и Ладна Чаша Вода во Стомна, Чај/Кафе Создателот & Кафе, Iced Чај, Пијалаци Стомна, Како И за Декантацијата и Послужување Вино
Се надевам дека ќе среќни секој ден.
Драг пријател,ако треба bluk цена,ве молиме оставете ја вашата порака.
Инструкции : 1.Ве молиме чисти шишенцето пред употреба. 2.Ве молиме затегнување на купот на поклопецот кога ќе infunde вода. Ве молиме имајте во предвид : 1.Ве молиме да се биде внимателен кога ќе се пие топла вода. 2.Ве молиме погледнете грижа кога детето употреба. 3.Ве молиме не греење на чаша(пожар,Микробранова Печка,и така натаму). 4.Ве молиме не го чисти првенство во машина за миење садови. 5.Ве молиме не користете го обликот на објектот да се уништи производ.

Детални карактеристики

Капацитет:
500-1000ml
Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
сертификација:
CIQ
Применливи Луѓе:
Возрасни лица
Отворено Активност:
Турнеја
Обликот:
Со Капак
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Стакло
Анти-корозија Слој:
Опремени
Во Врела Вода:
Применливи
Бренд Име:
SPXU
Шише Устата:
круг устата
Стил:
Краток
Вода Да Тече, Метод:
Директни Пиење
Број На Модел На:
SX-SH46
Термо Изведба:
Никој
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Шише За Вода Тип:
Carafe
Капацитет:
950ML

Слични производи