.

.

20pcs 20mm половина круг шише топката стакло покрие шишенцето приврзоци цвет работ фах шарм indings diy стакло свет купола тегли ѓердан

20pcs 20mm половина круг шише топката стакло покрие шишенцето приврзоци цвет работ фах шарм indings diy стакло свет купола тегли

DEN 900.96
DEN 856.00
Количината на стоката
Тековен

стакло шишенцето големина : 20mm
20pcs/многу. можете да добиете не заврши производи . diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :

Детални карактеристики

Стил:
20mm
Тема:
Цвет
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло

Слични производи