.

.

20pcs 38*25мм јасно цевка ѕвоно стакло шишенцето pendant со круна фах монистра капа стакло свет меур glasss кои сакаат шише маска

20pcs 38*25мм јасно цевка ѕвоно стакло шишенцето pendant со круна фах монистра капа стакло свет меур glasss кои сакаат шише маска

DEN 960.00
DEN 912.00
Количината на стоката
Тековен

стакло шишенцето големина : 38*25mm
20pcs/многу. можете да добиете не заврши производи . diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :

Детални карактеристики

Тема:
Цвет
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло
Стил:
38*25mm

Слични производи