.

.

50pcs 16*65mm висок квалитет голема чаша плута затка кои сакаат шише стакло тест цевка Шишенцето Тегли Сад Мини Празни примерок шишенцето Тенџере

50pcs 16*65mm висок квалитет голема чаша плута затка кои сакаат шише стакло тест цевка Шишенцето Тегли Сад Мини Празни примерок

DEN 1056.00
DEN 1003.00
Количината на стоката
Тековен


50pcs/многу. можете да добиете не заврши производи . diy со себе
Капацитет : 6ml
максимална : 65mm
дијаметар : 16mm
отворање : 14mm
големина : 16*65mm Добредојдовте на нашата продавница :

Детални карактеристики

Тема:
Цвет
Регионален Функција:
Европа
Стил:
20*15mm
Материјал:
Стакло

Слични производи